431 lubisz niespodzianki wyprobuj paczke multisub

Lubisz niespodzianki? Wypróbuj paczkę Multisub.

Czy wisz co to jest box subskrypcyjny i dlaczego warto go wypróbować?

Subskrypcja, nowoczesna i wyjątkowo wygodna forma zakupów jest już możliwa!
Jeżeli zastanawiasz się czym jest przeczytaj to koniecznie! Teraz bowiem dostęp do zdrowej żywności i nie tylko stał się łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy kilka kliknięć by zapewnić sobie dostawy produktów bezglutenowych, dla diabetyków czy wielu innych.

Na czym polegają boxy w www.multisub.pl?

• Nie jest to tradycyjny sklep internetowy. Bazuje on na nowym trendzie zakupów w sieci – sprzedaży subskrypcyjnej. Odwiedzając nas nie spotkasz pojedynczych towarów, a paczki które zawierają interesujące Cię produkty. Taki zestaw nazywany potocznie boxem można zamówić jednorazowo lub w formie „abonamentu” na 3 lub 6 miesięcy.

Jakie są główne zalety paczek w www.multisub.pl ?

  • Jedną z nich na pewno jest Twoja wygoda i zaoszczędzony czas na zakup interesujących Cię produktów
  • Kolejna zaleta to nowości, czyli poszerzenie znajomości towarów z interesującej grupy, ponieważ wychodzimy poza wszystkim znany asortyment ze sklepowych półek, wyszukujemy także mniej znane produkty, a niektóre z boxów np. kawy, herbaty czy miody są wręcz typowo niszowe, co pozwala konsumentowi zapoznawać się z całkiem nowymi smakami
  • Niespodzianka! Być może zadajesz sobie pytanie „skąd mogę wiedzieć jakie produkty dostanę zamawiając paczkę bezglutenową lub jaką kawę dostanę zamawiając box z kawą?” Ale o to między innymi w tym wszystkim chodzi! Wychodząc do sklepu po chleb i masło wracamy do domu z chlebem i masłem, czy jest w tym coś ekscytującego? Czy czekamy z niecierpliwością i zaciekawieniem na kolejny zakup chleba i masła? Nie sądzę, a taki dreszczyk emocji na pewno może przynieść wyczekiwanie na kolejny box. A co do drugiego z pytań odpowiem krócej – kawa będzie bardzo smaczna i nie znajdziesz jej na półce w sklepie.
  • Prezent! Zdarza Ci się, że nie masz już zielonego pojęcia jaki tym razem prezent wybrać? Nie ma problemu – wystarczy wejść na www.multisub.pl. Podam tylko kilka przykładów. Nie wiesz co wybrać dla mamy? Nie chcesz po raz kolejny dać bombonierki? W ramach prezentu wybierz subskrypcję z herbatami podając jej adres! Daj nam znać, a my dodamy bilecik z życzeniami. Na pewno jest to ciekawszy prezent niż ten pierwszy, a w dodatku dzięki Tobie pozna nowe smaki, zdecydowanie lepsze niż tradycyjne torebki ekspresowe. Zastanawiasz się co dać np. dziadkowi, który jest diabetykiem? Subskrypcja przeznaczona właśnie dla diabetyków z pewnością przyniesie mu wiele radości! W sklepie, kiedy zapyta o dżem bezcukrowy prawdopodobnie usłyszy, że jest tylko niskosłodzony, ale ma przecież niewiele cukru… Jeżeli zapyta o czekoladę, być może znajdzie jedną i tą samą. Nuda, ale dzięki Tobie będzie dostawał co miesiąc ciekawą i zawsze urozmaiconą paczkę! To tylko dwa z przykładów, a przecież mamy do zaoferowania 10 boxów.
  • Bezpieczeństwo, jest bardzo ważne i my o nie dbamy, dlatego pieniądze wpłacasz poprzez sprawdzony system PayU i nie martwisz się czy dotrą we właściwe miejsce!

No więc myślę, że teraz pozostaje Ci wejść na www.multisub.pl i znaleźć najlepszy box dla siebie, a jeżeli jest taka okazja to także dla kogoś bliskiego!
A więc zapraszam do długiej i owocnej współpracy, Patryk Gruszczyński – założyciel www.multisub.pl

Artykuł sponsorowany

Warto przeczytać

Zawsze piszemy jasno, prosto i zrozumiale. Tworzymy artykuły DLA Was.