BĄDŹ KREATYWNY.

0

Jakiś czas temu ogłosiłem ci zmiany na blogu. Informuję, że zbliżają się szybko. Przekazuję treść, Mam już nowe logo, Znalazłem dobry szablon, planuję i projektuję moją nową przestrzeń na blogu.

Spędzam ostatnie dni twórczo myśląc i ucząc się rzeczy i umiejętności, które kiedyś sprawiały mi przyjemność. Jestem fanem pięknych zdjęć i listów. Kocham słowa, wiersze, piosenki. Uwielbiam piękne rzeczy, kolory, kształty i wszystko, co może wyrazić mnie w taki czy inny sposób.

Dzisiaj chciałbym wam pokazać, jak spędziłem sobotni poranek. Długo zastanawiałem się, jak twórczo pisać o sobie na nowym blogu.
Nie chciałem trudnej historii o tym, jak uwielbiam gotować i skąd wzięła się pasja do Filmowego gotowania. Chciałem przedstawić się z bardziej humanitarnej strony. Pokaż przynajmniej częściowo, kim jestem i co mnie interesuje, poza oczywistymi pytaniami. Z pomocą przyszły moje nastoletnie Zeszyty.
W wieku około 13 lat uwielbiałem pisać moje ulubione wiersze, po pierwsze, a po drugie, fascynująco wycinałem rzeczy z gazet, tworząc kolaże z tych Wycinków z gazet.

be creative

Może nie byłam tak utalentowana jak Evelina, ale dobrze się bawiłam. Więc w sobotę rano ubrałam się i poszłam na zakupy. Kupiłam wszystko, co potrzebne do przygotowania na kolację tego, co naprawdę będzie ugotowane, ponieważ praca artysty nie jest sztuczką, a aby stworzyć dzieło sztuki, musisz skupić się na tej pracy.
W drodze powrotnej poszedłem do McDonald ‘ s na darmową kawę (haha) i pospieszyłem do domu, aby usiąść z gorącą kawą przed stosem gazet, z których zamierzałem wyciąć wszystko, co mogłem.

bądź kreatywny 1

Po raz pierwszy od X lat czułem się, jakbym był nastolatkiem, wycinając te różne rzeczy i komponując wiersze. Bądźmy szczerzy-ponownie publikuj zdjęcia na soup.io nie to samo przyjemność.

Część mojej pracy wygląda następująco:

bądź kreatywny 2

Jutro pokażę Ci, co zmieni się na blogu i co będzie więcej.

Nawiasem mówiąc, chciałbym poinformować, że jeśli chcesz zaopatrzyć się w kofeinę rano za darmo, McDonald ‘ s obecnie organizuje promocję # kawazadarmo i do 26 października o 10: 30 w dni powszednie i do 11: 00 w weekendy można dostać małą kawę-czarną, białą lub cappuccino.

bądź kreatywny 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj